Бондарні вироби – це вироби з деревини, історія виготовлення яких сягає I-II століття до н. е. (історія бондарства). Ще в давнину бондарі допомагали людині створювати більш комфортний побут. Теперішній час замінив нам багато дерев'яної бондарної посуди на більш технологічну – металеву, скляну, пластикову та ін. (хоча екологічність деякої є під великим сумнівом). Але залишилися сфери, у яких бондарний посуд навряд чи колись зможуть замінити, наприклад, це виробництво високоякісних вин та коньяків. Бондарні банні аксесуари є також безальтернативними. Ознаками гарного смаку завжди залишається наявність в оселі дерев'яних меблів та елементів декору. Саме це дало поштовх розпочати виробництво компанією «Еко Стиль» виробів із натуральної, екологічно чистої деревини.

На сьогоднішній день ми виготовляємо:

  • Бочки дубові та жбани для вина, коньяку, наливок й інших напоїв ємністю від 1 до 250 літрів. Також виробляємо дерев'яні бочки овальної форми – дубові анкерки – об'ємом від 3 до 10 літрів, які є як гарним подарунком, так і прикрасою до святкового столу. Діжки, жбани, анкерки укомплектовуються металевим або дерев'яним краном та підставками для горизонтального використання.
  • Кадки і бочки дубові для соління, квашення, замочування фруктів, овочів, ягід, грибів, м'яса, сала, риби тощо, для різних рідин та сипучих продуктів.
  • Аксесуари для бані та сауни (переважно з дуба, який в умовах підвищеної вологості та температури буде більш довговічним). До асортименту дерев'яного банного начиння входять: шайка дубова, відро дерев'яне, цебер дубовий, дерев'яний запарник для віників, ківш дубовий, дерев'яний черпак, відро-водоспад дубове або холодний душ (з автоматичною системою регулювання рівня води).
  • Дерев'яні кадки для рослин, кашпо, діжки у вигляді меблів, підвісних світильників, зрізи діжок для монтажу врізаних світильників, муляжі із різних частин діжки для оформлення інтер’єру барів, кафе, ресторанів та торгівельних площ.
  • Подарункові набори, до яких входять дерев’яні пивні бокали в комплекті з тацею.

Саме бондарні вироби є найбільш вдалим подарунком для прихильників екологічно безпечного способу життя та поціновувачів етнічного стилю.

Усі бондарні вироби на замовлення можуть бути укомплектовані обручами як зі звичайного, так і з нержавіючого металу.

Якщо Ви зателефонуєте нам, то завжди зможете купити бондарні вироби в Києві, Вінниці, Полтаві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Івано-Франківську, Кременчуку, Луцьку, Львові, Рівному, Сумах, Хмельницькому, Чернівцях, Ужгороді, Донецьку, Жовтих Водах, Мукачеві, Чернігові, Сімферополі, Черкасах, Білій Церкві, Запоріжжі, Керчі, Кіровограді, Кривому Розі, Севастополі, Херсоні, Луганську, Маріуполі, Миколаєві або в інших містах України. Всі замовлення виконаємо вчасно і гарантуємо відповідальність, зручність, та якість. Допоможемо вирішити питання доставки продукції.

Бондарні вироби можна знайти за такими запитами: бондарні вироби із дерева на замовлення, виробництво та продаж бондарних виробів із дерева, дерев’яні вироби, бондарний посуд і продукція з дуба.